Меню Закрити

Елісон Джонс

Елісон є виконавчою директоркою Advance HE. З осені  2017 року очолювала об’єднання трьох національних агентств, які створили Advance HE у 2018 році.

До цього часу була виконавчою директоркою Фонду лідерства для вищої освіти (LFHE). Працювала у вищій школі 25 років. До обіймання посади виконавчої директорки LFHE, очолювала напрям лідерства, керівництва та менеджменту в HEFCE (Рада з фінансування вищої освіти в Англії, нині Управління для студентів, регулятор ЗВО у Англії), де керувала широким спектром політичних тем та створила Фонд лідерства та Equality Challenge Unit.

Є колишньою президенткою та головою Асоціації адміністраторів університетів (AUA), представляє Великобританію в Асоціації університетів Співдружності Менеджменту управління людськими ресурсами, а також є членкинею комітету Британської ради з питань планування Going Global, найбільшої міжнародної конференції з вищої освіти. Елісон регулярно бере участь у конференціях та заходах, як на національному, так і на міжнародному рівні. Була запрошеною доповідачкою у понад 30 країнах на чотирьох континентах, виступаючи стосовно усіх аспектів університетського керівництва та управління.