Меню Закрити

Ян Велч

Міжнародний фахівець з якості, Агентство із забезпечення якості вищої освіти (QAA), Великобританія.

Ян Велч має тридцятирічний досвід у викладацькій, управлінській та лідерській сферах у галузях післядипломної та вищої освіти у Великобританії. Цей досвід відображає ентузіазм та знання Яна стосовно набуття та нарощування потенціалу, запровадження та розвитку систем забезпечення якості та вдосконалення досвіду навчання студентів.

Ян приєднався до QAA тринадцять років тому як помічник директора. Нещодавно він керував розробкою та реалізацією низки міжнародних ініціатив щодо розбудови спроможності та тісно співпрацював з Національним агенством та Британською Радою у розробці та проведенні тренінгів для експертів та тренерів в Україні. Крім того, Ян проводив навчальні та консультаційні заходи в Маврикії, Марокко, Лівані, ОАЕ, Омані, Гібралтарі, Єгипті, Ізраїлі, Перу та Саудівській Аравії, у взаємодії з місцевими установами та організаціями.

Раніше Ян виконував ключові стратегічні обов’язки в кількох напрямках, які є основними у забезпеченні якості вищої освіти у Великобританії, включаючи керівництво системою вдосконалення викладацької роботи та роботу щодо проведення Higher Apprenticeship Review, тісно співпрацюючи зі Спілкою  студентів та OFSTED. Ян керував низкою методів евалюації в QAA, включаючи Welsh Review (для валлійських закладів), Review of Higher Education (для англійських установ) та Integrated Quality Enhancement Review (для коледжів Англії, Уельсу та Північної Ірландії) та управляв проєктами вдосконалення у Великобританії, Саудівській Аравії, Бахрейні та Пакистані.

Ян навчався в Manchester Metropolitan University, Central Lancashire University, Liverpool John Moore’s University та Leeds Becket University.