Меню Закрити

Іріне Дарчія

Докторка Іріне Дарчія – доцентка кафедри класики Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі (ТДУ) з 1996 року та експертка з питань реформування вищої освіти Національного бюро Tempus / Erasmus + у Грузії з 2009 року.

Докторка Іріне Дарчія вивчала грузинську та класичну філологію в ТДУ (Грузія) та сучасну грецьку мову та культуру в Національному та Каподістрійському університеті в Афінах (Греція). Стажувалася в університетах Єни та Саарбрюккена (Німеччина), захистила дисертації (PhD) в ТДУ (Грузія).

Докторка Іріне Дарчія як запрошена професорка читала курси та публічні лекції в університетах Німеччини, Греції, Франції, Італії, Норвегії та Данії. Є авторкою двох монографій, словника та понад 40 статей, опублікованих у Грузії та за кордоном, співавторкою довідників, словників та енциклопедії з класичних та новогрецьких досліджень. Докторка Іріне Дарчія є членкинею Міжнародного товариства Платона та Почесною членкинею Організації сприяння грецькій мові.

Галузь експертних знань докторки Іріне Дарчії: забезпечення якості, розробка навчальних програм, докторантура, інтеграція викладання та навчання, навчання впродовж життя / безперервна освіта. Вона розробила посібник: «Навчання впродовж життя у ЗВО», рекомендації ЗВО, Міністерству освіти і науки щодо розвитку докторської освіти та рекомендації щодо механізмів та процедур забезпечення якості в контексті Національної системи кваліфікацій, досліджень з питань зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості, докторської освіти тощо. Докторка Іріне Дарчія взяла участь у розробці Стратегії навчання протягом життя у Грузії у 2010 році та Стратегії розвитку вищої освіти, затвердженої урядом Грузії в грудні 2017 року.

Докторка Іріне Дарчія говорить англійською, російською та новогрецькою мовами. Вона володіє давньогрецькою та латинською мовами, використовує італійську та німецьку мови в академічних цілях.