Меню Закрити

Підписання меморандуму про співпрацю із Національним центром підвищення якості освіти (Грузія)

У продовження співпраці з грузинськими колегами 3 червня 2020 року відбулось підписання меморандуму про співпрацю з Національним центром підвищення якості освіти (далі – Національний центр), Грузія. Національний центр – це єдине уповноважене державою агентство із забезпечення якості в Грузії, який має 10 річну історію, є повним членом ENQA та включене у EQAR. Національний центр здійснює авторизацію (дозвіл на діяльність) навчальних закладів та акредитацію освітніх програм, а також реалізує моніторинг виконання стандартів, працює над вдосконаленням зовнішніх, а також внутрішніх механізмів забезпечення якості.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти представляли голова Агентства Сергій Квіт, його заступниця Наталія Стукало, член агентства Ірина Золотарьова, керівник секретаріату Михайло Винницький та менеджер міжнародних проєктів Альбіна Цятковська. Від грузинської сторони були присутні пані Тамар Махарашвілі, директор Національного центру, пан Кахабер Ерадзе, її заступник, пан Лаша Маргішвілі, начальник відділу Центру підвищення якості вищої освіти та пані Хатія Цірамуа, в.о. начальника відділу стратегічного розвитку та інтернаціоналізації.

Зустріч модерувала Світлана Шитікова – керівник Національного Еразмус Офісу в Україні. Експерт з питань реформи вищої освіти, доцент Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі Ірина Дарчія також привітала обидва Агентства із плідною співпрацею. Партнерські відносини Національного агентства та Національного центру зародилися у минулому році завдяки підтримці Європейського Союзу, зокрема Національних Еразмус Офісів України та Грузії. У листопаді 2019 року грузинські колеги відвідали Україну та мали змогу поділитися досвідом у сфері забезпечення якості вищої освіти із Національним агентством.

Під час зустрічі 3 червня, окрім підписання меморандуму, сторони також поділилися власними успіхами та проблемами, які супроводжують їх діяльність в умовах пандемії та національного карантину.

Урочисте підписання меморандуму про співробітництво в режимі онлайн є унікальним досвідом для обох сторін і залишило виключно позитивні враження. Тому хочемо ще раз наголосити, що карантин – це не привід зупинятися, а можливість відшукати нові способи досягнення бажаної мети.