Меню Закрити

Національне агентство є реципієнтом проєкту «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» Координатора проектів ОБСЄ в Україні

Проєкт «Сприяння підходам, заснованим на верховенстві права та правах людини, в системі вищої освіти» виконується Координатором проєктів ОБСЄ в Україні протягом 2020 року на запит Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Міністерства освіти та науки України. Проєкт спрямований на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти та створення вимог до внутрішніх стандартів якості освіти. Він має на меті, зокрема,  розробку та втілення рекомендацій щодо організації системи внутрішнього забезпечення якості закладів вищої освіти в Україні.

Проєкт був ухвалений Міністерством закордонних справ України 09 червня 2020 року на підставі звернення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відповідно до пункту 3 статті 1 Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) щодо створення нової форми співробітництва.

Додаткові матеріали: