Меню Закрити

Відбулось засідання Національного агентства

24 січня відбулося чергове засідання Національного агентства у змішаному форматі. Одним із пунктів порядку денного була акредитація освітніх програм. Усього розглядали 28 справ. Акредитовано – 18 програм, із визначенням “зразкова” – 1, умовну акредитацію отримало 9 програм.

Під час роботи члени та членкині Національного агентства обговорили низку актуальних питань та ухвалили рішення, серед яких:

• про надання умовних (відкладених) акредитацій освітнім програмам відповідно до Постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 295 «Про особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку здобувачі вищої освіти, в умовах воєнного стану»;

• про зміни у персональних складах галузевих експертних рад Національного агентства;

• про внесення змін до Реєстру експертів;

• про створення робочої групи з удосконалення Порядку висування кандидатур і обрання членів галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;

• про зміни у Графіку прийняття заяв про акредитацію освітніх програм та відомостей про самооцінювання від ЗВО та наукових установ у 2022/23 навчальному році” та інші питання.

Під час засідання відбувалася трансляція, запис якої ви можете переглянути на сторінці Національного агентства у фейсбуці.