Меню Закрити

Донабір експертів з числа науково-педагогічних, наукових працівників

22 червня 2023 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм за певними спеціальностями.

Запрошуємо науково-педагогічних/наукових працівників вищих навчальних закладів, наукових установ України та зарубіжних країн долучитися до участі в конкурсному відборі експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти реалізовує систему акредитації освітніх програм, базуючись на Європейських стандартах і кращих практиках світу. Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінка діяльності закладу вищої освіти за цією програмою незалежною виїзною експертною групою. З метою забезпечення якісної експертизи та оцінки освітніх програм. Задля забезпечення наявності кваліфікованих експертів зі всіх спеціальностей оголошується додатковий конкурсний донабір експертів з переліку спеціальностей (де одна з цих спеціальностей є провідною/основною для кандидата):

201 – Агрономія

202 – Захист і карантин рослин

203 – Садівництво та виноградарство

204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

205 – Лісове господарство

206 – Садово-паркове господарство

207 – Водні біоресурси та аквакультура

208 – Агроінженерія

Прийом заяв-анкет відбудеться до 06 липня 2023 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді (клацніть для переходу).

Примітка: експерт може мати до трьох спеціальностей (провідна та додаткові) підтверджені відповідними документами.

Примітка: якщо Ви раніше подавали свою анкету і вона є актуальною для подальшого розгляду, то нема потреби повторно подавати таку анкету. Низка анкет з минулого донабору в процесі оцінки та запрошення на навчання.