Меню Закрити

Донабір експертів з числа науково-педагогічних, наукових працівників

25 липня 2023 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм за певними спеціальностями. 

Запрошуємо науково-педагогічних/наукових працівників вищих навчальних закладів, наукових установ України та зарубіжних країн долучитися до участі в конкурсному відборі експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. 

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти реалізовує систему акредитації освітніх програм, базуючись на Європейських стандартах і кращих практиках світу. Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінка діяльності закладу вищої освіти за цією програмою незалежною виїзною експертною групою. З метою забезпечення якісної експертизи та оцінки освітніх програм. Задля забезпечення наявності кваліфікованих експертів зі всіх спеціальностей оголошується додатковий конкурсний донабір експертів з переліку спеціальностей (де одна з цих спеціальностей є провідною/основною для кандидата): 

222 – Медицина 

223 – Медсестринство 

224 – Технології медичної діагностики та лікування 

225 – Медична психологія 

226 – Фармація, промислова фармація 

227 – Терапія та реабілітація 

228 – Педіатрія 

229 – Громадське здоров’я 

Прийом заяв-анкет відбудеться до 08 серпня 2023 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді (клікніть для переходу). 

Примітка: експерт може мати до трьох спеціальностей (провідна та додаткові) підтверджені відповідними документами.  

Примітка: якщо Ви раніше подавали свою анкету і вона є актуальною для подальшого розгляду, то немає необхідності повторно подавати таку анкету. Низка анкет з минулого донабору в процесі оцінки та запрошення на навчання.