Меню Закрити

Регіональний методичний семінар «Внутрішнє забезпечення якості як дієвий інструмент змін в університеті»

6 березня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся регіональний методичний семінар «Внутрішнє забезпечення якості як дієвий інструмент змін в університеті», що зібрав освітян і науковців не лише регіону, а й усієї України, зацікавлених питаннями забезпечення якості вищої освіти, зокрема, гарантів освітніх програм, керівників університетів та структурних підрозділів, а також працівників підрозділів, відповідальних за внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти.

Семінар відкрили ректорка Житомирського державного університету імені Івана Франка Галина Киричук, Голова Національного агентства Андрій Бутенко та заступник голови Житомирської області воєнної адміністрації Юрій Денисовець.

У своєму виступі Андрій Бутенко розповів про роль внутрішньої системи забезпечення якості в розвитку університету. Заступниця Голови Національного університету Наталія Стукало проаналізувала питання постакредитаційного моніторингу та його відповідності європейському вектору розвитку української вищої освіти. Заступниця Голови Національного агентства Олена Єременко розглянула виклики реалізації інституційних політик внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО, а член Національного агентства Олександр Длугопольський розповів про використання AI та Big Data для підвищення якості викладання та навчання (на прикладі галузей 05 та 07).

Захід завершився презентуванням практик цифровізації внутрішніх систем забезпечення якості Житомирського державного університету імені Івана Франка та Державного університету «Житомирська політехніка».