Меню Закрити

Проєкт TALENT4UA став одним з переможців програми SI Baltic Sea Neighbourhood Programme

Одним з переможців програми Baltic Sea Neighbourhood Programme Шведського інституту є проєкт Strengthening PhD education in Ukraine for sustainable growth of academic careers (TALENT4UA), партнером якого є Національне агентство. Важливо підкреслити те, що цього року Україна є пріоритетною країною в цій програмі, а отже проєкти в її межах повинні допомогти українським учасникам і цільовим групам зміцнити свої навички та створити умови для майбутнього відновлення держави.

TALENT4UA триватиме 2 роки та має на меті використати досвід та стандарти ЄС для створення в українських університетах привабливого та сприятливого середовища для розвитку нового покоління аспірантів, які стануть незалежними дослідниками та продовжать свою кар’єру в якості викладачів, дослідників та інноваторів у післявоєнній Україні.

Проєкт реалізуватиметься в партнерстві з Королівським технологічним інститутом (координатор), Талліннським технологічним університетом, Національним університетом «Львівська політехніка» (національний координатор) та Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка».