Меню Закрити

Симуляційна медицина і сценарно-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги (SimS) 

Посилання на сайт проєкту: sims-project.eu/

Контакти:anshylina@naqa.gov.ua

Тривалість проєкту: з 01 січня 2023 р. до 31 грудня 2025 р. 

Код проєкту: 101082077 — SimS — ERASMUS-EDU-2022-CBHE 

Програма: Erasmus+ KA2 (проєкти співпраці) 

Тип дії: розвиток потенціалу вищої освіти  

Координатор проєкту — Буковинський державний медичний університет 

Крім Національного агентства партнерами проєкту є Національна академія внутрішніх справ, Дніпровський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний медичний університет, Одеський національний медичний університет.  

До складу міжнародних партнерів входять: Університет Сантьяго-де-Компостела (Іспанія), Іспанське товариство лікарів первинної ланки (SEMERGEN) (Іспанія), Каунаський медичний університет (Литва), Університет ім. Аристотеля в Салоніках (Греція) 

Роль Національного агентства у проєкті: 

Участь Національного агентства у проєкті забезпечить запровадження модернізованих освітніх програм навчання екстреної допомоги.  Проєкт передбачає впровадження сучасних освітніх технологій, міжнародну співпрацю, залучення досвіду іноземних колег, що сприяє інтернаціоналізації вищої освіти України. Серед партнерів проєкту є різні університети – медичні та внутрішніх справ, Національне агентство консультуватиме у процесі розробки рекомендацій щодо модернізації освіти та впровадження розроблених технологій в програми навчання студентів екстреної медичної допомоги для обох типів ЗВО.  

У другому робочому пакеті «Створення та впровадження сценарних навчальних/симуляційних медичних випадків для вивчення невідкладної допомоги для медичного та немедичного персоналу»: Національне агентство відповідатиме за зовнішнє оцінювання та інституційну підтримку, яка забезпечить якість нової дисципліни. Національне агентство братиме активну участь у розробці стратегії оцінювання дисципліни та контролюватиме процес оцінювання. 

У третьому робочому пакеті «Вплив і дисемінація»: Національне агентство очолюватиме велику частину пакету робіт з поширення проєкту, оскільки агентство має відповідну мережу каналів розповсюдження інформації на національному на міжнародному рівні, що забезпечить стійкість і широкий вплив результатів проєкту.  
Національне агентство також візьме участь у розробці стратегії розповсюдження та використання проєкту. Стратегія визначатиме часові рамки та методи розповсюдження інформації про проєкт та його результати. Як і всі партнери проекту, Національне агентство просуватиме проєкт шляхом проведення або участі в міжнародних та місцевих конференціях, семінарах, презентаціях або семінарах.