Меню Закрити

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти підписало меморандум з сервісом перевірки оригінальності тексту Unicheck

Національне агентство та сервіс перевірки оригінальності тексту Unicheck Україна підписали меморандум про спільні дії для розвитку академічної доброчесності в Україні.

Unicheck Україна є частиною великої сім’ї Turnitin, що охоплює понад 38 мільйонів студентів у 16 тисячах закладів освіти по всьому світу. Співпраця з Unicheck Україна надасть Національному агентству широкий спектр можливостей та продуктів для якісного забезпечення академічної доброчесності в Україні.

Спільна робота передбачає низку заходів, співпрацю експертів та напрацювання концепції розв’язання проблем у сфері академічної доброчесності. 

Співробітництво буде направлене на створення, на національному рівні, ефективної системи забезпечення академічної доброчесності. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти та Unicheck мають намір спільно працювати над виявленням проблем у процедурах забезпечення якості освіти, порушень академічної доброчесності та виявлення плагіату. Для цього буде проведено низку заходів, присвячених боротьбі з плагіатом у наукових роботах, що наразі є гострою проблемою.

Головною метою співробітництва є створення належних умов для конструктивних змін у сфері забезпечення академічної доброчесності у вищій освіті.

Unicheck Україна докладе максимум зусиль для того, аби академічна доброчесність в закладах освіти стала нормою, а письмо без плагіату та запозичень увійшло у життя викладачів та студентів на постійній основі. 

“Вже не перший рік ми, в Unicheck, надаємо якісний сервіс з перевірки  текстів на плагіат. Ми постійно допомагаємо університетам впроваджувати ефективні механізми боротьби не тільки з плагіатом, а й з усіма проявами порушень академічної доброчесності. Віднедавна, ми стали частиною великої родини Turnitin, а тепер спільними зусиллями із Національним агентством станемо тренд-мейкерами у забезпеченні якості освіти й підготовки письмових робіт в Україні.

Сподіваюсь, що у близькому майбутньому ми досягнемо неабияких результатів завдяки нашій спільній роботі.”

Андрій Сідляренко, комерційний директор “Unicheck Україна”

«Національне агентство вітає сервіс Unicheck Україна з тим, що вони стали частиною провідної в світі системи Turnitin. Це великий крок уперед на шляху до створення програмного забезпечення, здатного оперативно і якісно виявляти різні прояви академічної недоброчесності. Співпраця Національного агентства із Unicheck Україна надасть додаткові можливості для розбудови культури якості та дотримання академічної доброчесності в українській вищий освіті.»

 Сергій Квіт, Голова Національного агентства

Матеріали підготовано разом з Unicheck Україна.