Меню Закрити

Проєкт Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії

5 липня 2021 року секретаріат Національного агентства офіційно передав в МОН проєкт Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії.

Разом з цим документом передано Пояснювальну записку і проєкт Постанови Кабінету Міністрів України, якою відповідний Порядок вводитиметься в дію. Проєкт Порядку пройшов громадське обговорення впродовж травня 2021 року і вдосканалений текст був схвалений на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 29 червня 2021 року.

Відповідно до законодавства, Міністерство освіти і науки України, як центральний орган виконавчої влади, відповідальне за погодження цього проєкту зі всіма іншими ЦОВВ і за винесення цього документу на розгляд засідання Кабінету Міністрів України для затвердження. Зважаючи на важливість для суспільства, та для освітньо-наукової спільноти зокрема, введення в дію нових правил захисту докторів філософії, Національне агентство сподівається на швидке проходження всіх етапів погодження і пропонує свою співпрацю при потребі експертної оцінки чи аргументації необхідності того чи іншого положення Порядку.

Текст проєкту Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії – за посиланням.