Меню Закрити

Національне агентство підтримало ініціативу Української асоціації Римського клубу подарувати книги українським університетам

Українська асоціація Римського клубу за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти дарує профільним факультетам і кафедрам українських університетів 300 книг з економіки для поширення ідей сталого розвитку та економічної модернізації. 

«Це все знакові книги, які спричинили великий інтелектуальний резонанс в світі і які будуть особливо корисні Україні. Ми дуже вдячні компаніям та організаціям, які свого часу підтримали їх видання українською – Інтерпайп,  CEO Club Ukraine, ФРУ, ВаріантАгроБуд, Jansen Capital Management, Huxley та іншим. Це дійсно важлива соціальна розвиткова місія» – наголосив президент Української асоціації Римського клубу, доктор економічних наук Віктор Галасюк.

Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт наголосив: «У цьому проекті для нас було важливо поширити ці чудові книжки для найкращих освітніх програм з економіки, а також між тими освітніми програмами, що потребують спеціальної підтримки».

В Українській асоціації Римського клубу зазначили: «Ми щиро вдячні Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти та Сергію Мироновичу Квіту за партнерську допомогу в реалізації ідеї та, зокрема, за вибір освітніх закладів, які зможуть використати книги з максимальною користю для студентів і професорсько-викладацького складу та сприятимуть максимальному поширенню і втіленню ідей сталого розвитку та інноваційної реіндустріалізації України».

10 січня 2022 року відбулося підписання меморандуму про взаємопорозуміння і співпрацю між Національним агентством та Українською асоціацією Римського клубу аби об’єднати зусилля та спільно впливати на підвищення якості вищої освіти й надалі.