Меню Закрити

Про проведення вебінару «SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти»

26 січня відбувся вебінар «SMART-підхід у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти» для експертів та членів галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Спікерками заходу були Наталія Стукало, заступниця Голови Національного агентства, Ганна Денискіна, керівниця відділу акредитації освітніх програм та Оксана Требенко, провідна фахівчиня відділу по роботі з експертами.

Протягом вебінару детально розглянули SMART-підхід до формування рекомендацій експертів та членів галузевих експертних рад, обговорили конкретні приклади формулювання рекомендацій для ЗВО та втілили набуті знання у практичній частині вебінару.

Коректне формулювання рекомендацій для ЗВО позитивно вплине на зовнішнє забезпечення якості вищої освіти, оскільки зрозумілі й чіткі рекомендації — це перший крок до їх успішного виконання. Постійний розвиток та відповідність європейським стандартам — ключові цінності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, саме тому цей вебінар є важливим для підвищення кваліфікації експертів та членів галузевих експертних рад, а відтак покращення акредитаційного процесу.