Меню Закрити

Український форум якості освіти (UQAF – 2023)

6 листопада 2023 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти проводить Український форум якості освіти (UQAF – 2023, Ukrainian Quality Assurance Forum).

До участі у Форумі запрошуються освітяни і науковці, зацікавлені питаннями забезпечення якості вищої освіти, зокрема, керівники університетів, гаранти освітніх програм, представники підрозділів, відповідальних за внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти, студенти, роботодавці.

Під час Форуму передбачені:
– панельні дискусії з проблем внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні, запровадження постакредитаційного моніторингу, актуальних питань забезпечення академічної доброчесності;
– презентація кращих практик функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в українських закладах вищої освіти.

Захід проводиться у партнерстві із Західноукраїнським національним університетом (місто Тернопіль).

Формат проведення – з очною та дистанційною участю (звертаємо увагу, що кількість очних учасників обмежена).

Дистанційна участь планується на базі сервісу Zoom.
Усі витрати та організаційні питання, пов’язані з відрядженням для очної участі, зокрема щодо проїзду, проживання і харчування, здійснюються учасниками за власний рахунок або за рахунок організації, що відрядила.

Для участі у форумі та (за бажанням) пропозицій щодо презентації кращих практик вашого закладу вищої освіти просимо заповнити реєстраційну форму (bit.ly/470e1DX) до 18 години 26 жовтня 2023 року.