Меню Закрити

Семінар Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA)

27-28 березня Голова Національного агентства Андрій Бутенко та заступниця Голови Наталія Стукало взяли участь у семінарі Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA) для агентств, що готуються до зовнішнього оцінювання.

Семінар охопив широке коло питань, зокрема покроковий аналіз процесу зовнішнього оцінювання агентств, поради щодо розробки звіту самооцінювання, головні виклики з якими стикаються агентства із забезпечення якості на шляху до повної відповідності ESG, роль Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти (EQAR) в ЄПВО та очікування від зовнішнього оцінювання.

Цей семінар є особливо важливим, оскільки Національне агентство знаходиться в активній фазі роботи над звітом самооцінювання та підготовки до зовнішнього оцінювання з метою повного членства в ENQA та реєстрації в EQAR.