Меню Закрити

Тренінг Української Студентської Ліги у Запоріжжі

19 червня Національне агентство спільно з Українською Студентською Лігою та українською ІТ-компанією «Genesis» провело тренінг на базі Національного університету «Запорізька політехніка».

Тренерами виступили керівниця відділу аналітично-тренінгового забезпечення Оксана Требенко та керівник відділу зв’язків з громадськістю та міжнародного співробітництва Максим Фоломєєв.

Практична частина тренінгу дозволила учасникам реалізувати процес оновлення освітнього середовища — від пошуку ідей до розробки конкретних рішень. Командна робота в малих групах завершилася презентацією напрацювань та спільною дискусією.