Меню Закрити

OPTIMA

Відкриті практики, прозорість та доброчесність для сучасної вищої школи (OPTIMA)

https://lpnu.ua/optima

Facebook: https://www.facebook.com/OPTIMAOpen

Twitter: https://twitter.com/optima_open

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCiloL-autbPP1mGnr1KDa2A

Контакти: mpiddobrivna@naqa.gov.ua

Тривалість проєкту: з 15 січня 2021 р. до 14 січня 2025 р.

Код проєкту: 618940-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP

Програма: Erasmus+ KA2 (проєкти співпраці)

Тип дії: розвиток потенціалу вищої освіти

Крім Національного агентства партнерами проєкту є Національний університет «Львівська політехніка», Донецький національний університет ім. Василя Стуса, Сумський державний університет, Луцький Національний Технічний Університет, Національний антарктичний науковий центр. 

До складу міжнародних партнерів входять: Технічний університет Граца (Австрія), Вроцлавська політехніка (Польща), Університет Кот-д’Азур (Франція), ГО «Eurodoc» (Бельгія), ГО «Stichting eIFL.net» (Нідерланди).

Роль Національного агентства у проєкті: 

Розвиток культури забезпечення якості вищої освіти та системи академічної доброчесності є головною метою діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, тому агентство сприятиме досягненню всіх ключових цілей, визначених для цього проєкту, зокрема оцінці рівня підвищення компетентності та навичок академічної доброчесності, у результаті реалізації проєкту, а також навчання українського педагогічного колективу, обміну кращими практиками щодо підвищення якості культури академічної доброчесності та поширенню результатів проєкту. Представники Національного агентства братимуть участь у всіх заходах проєкту, включно з Українським форумом відкритої науки, тренінгами з відкритої науки, веброзробки та управління подіями у Граці та Вроцлаві. Крім того, висновки та результати проєкту будуть братися до уваги, у процесі прийняття рішень та розробки політики агентства. 

Як провідна організація для четвертої частини проєкту WP4 “Project QA”, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, буде відповідати за проведення внутрішнього моніторингу проєкту, управління ризиками, проведення комплексних опитувань щодо академічної доброчесності та відкритої науки у всіх ВНЗ-партнерах України, оцінку якості викладання академічних курсів у всіх українських ВНЗ-партнерів та консолідацію інформації. 

У першій частині: WP1 «Вивчення найкращих практик ЄС» Національне агентство братиме участь  у навчальних семінарах для отримання знань про найкращі практики роботи з операційною системою, а також про те, як визначати та встановлювати вимоги до нових елементів операційної системи. 

У п’ятій частині: WP5 «Поширення та використання результатів проєкту» агентство займатиметься просуванням результатів та діяльності проєкту, публікуватиме пов’язані з ним новини та ключові досягнення онлайн.

У шостій частині: WP6 «Управління проєктами» Національне агентство візьме участь у початковій нараді у Львові, та забезпечити координацію проєкту та фінансове управління на рівні установи.