Меню Закрити

Комітет з питань етики

Склад:

  1. Артюхов Артем Євгенович
  2. Алькема Віктор Григорович
  3. Єременко Олена Володимирівна
  4. Назаров Іван Володимирович
  5. Стецюк Оксана Василівна
  6. Татарчук Тетяна Феофанівна
  7. Фесенко Лідія Сергіївна

Сфера діяльності:

– розглядає звернення, заяви і скарги щодо виявлення академічного плагіату та інших проявів академічної недоброчесності в освітній і науковій діяльності;

– взаємодіє з апеляційним комітетом в частині заяв і скарг з порушення академічної доброчесності;

– взаємодіє з іншими комітетами в частині розробки нормативної бази за відповідними напрямами;

– у співпраці з підкомісією 303 “Академічна доброчесність” НМК 15 МОН розробляє загальнодержавну базу щодо забезпечення академічної доброчесності;

– виконує інші повноваження, покладені на нього Національним агентством.

Порядок розгляду скарг/повідомлень щодо фактів академічного плагіату, фабрикації, фальсифікації

Рекомендації Комітету з питань етики щодо припинення (обмеження) використання джерел інформації держави-агресора в наукових публікаціях

Рішення комітету з питань етики:

Рішення про залишення без розгляду скарги Смірнова О. Ю. щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації кандидата юридичних наук Матіоса А. В. від 07.02.2024 № 11 (76)

Рішення про прийняття до розгляду скарги Смірнова О. Ю. щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації доктора економічних наук Пінчук А. О. від 07.02.2024 № 10 (75)

Рішення про залишення без розгляду скарги Смірнова О. Ю. щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації кандидата юридичних наук Матіоса А. В. від 07.02.2024 № 9 (74)

Рішення про прийняття до розгляду скарги Смірнова О. Ю. щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації кандидата економічних наук Міщенка О. Л. від 07.02.204 № 8 (73)

Рішення про залишення без розгляду скарги Смірнова О. Ю. щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації доктора медичних наук Петрушенко В. В. від 07.02.2024 № 7 (72)

Рішення про залишення без розгляду скарги Громадської організації “Народне коло” щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації доктора юридичних наук В.П. Босого від 30.01.2024 № 6 (71)

Рішення про здійснення додаткового аналізу обставин та матеріалів перевірки за скаргою Чайки І. А. про порушення академічної доброчесності у дисертації Буяка Б. Б. від 23.01.2024 № 5 (70)

Рішення про прийняття до розгляду скарги Мельника Д. І. щодо наявності фактів академічного плагіату, фальсифікації та фабрикації у дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук          Присяжнюка Ю. І. від 23.01.2024 № 4 (69)

Рішення про залишення без розгляду скарги Смірнова О. Ю. щодо наявності фактів академічного плагіату в дисертації кандидата юридичних наук Матіоса А. В. від 23.01.2024 № 3 (68)