18 вересня у приміщенні НТУ “Дніпровська Політехніка” відбулися зустрічі голови та заступників голови Національного агентства Сергія Квіта, Олени Єременко, Наталі Стукало, Андрія Бутенка та Івана Назарова з представниками ЗВО міста Дніпра, а також з керівниками факультетів і структурних підрозділів “Дніпровської Політехніки”. Загальною темою заходів був розгляд питань, пов’язаних з новими процедурами акредитації освітніх програм. Також були обговорені глобальні тенденції розвитку вищої освіти, місія і призначення сучасного університету. Керівники Національного агентства ознайомилися з новими досягненнями та особливостями організації освітнього процесу “Дніпровської Політехніки”.
Зустріч з ректорами ЗВО Дніпропетровської області
![](https://naqa.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/70796194_1118655344999137_3705422054678331392_o-300x200.jpg)