«Креативні учасники, творча атмосфера! Ми – на порозі змін, що надихають».
Саме таку характеристику тренінгам для членів Галузевих експертних рад (ГЕР) надала тренер, доктор економічних наук, професор Орловська Юлія.
За останні два тижні відбулося 6 тренінгів ГЕР в п’яти містах України, а саме:
21.10 Львів, НУ “Львівська Політехніка”;
23.10 Одеса, Одеський Національний університет імені І.І.Мечникова;
24.10 Харків, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
25.10 Дніпро, ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”;
30.10 Київ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
30.10 Київ, Національний Авіаційний Університет.
Керівник відділу супроводу роботи ГЕР Еллана Молчанова відзначила професіоналізм тренерів, їх злагоджену командну роботу, а також високу активність учасників у групах: «Які молодці! Вони щиро перейнялися ідеєю «нової парадигми». Вітаємо в нашій дружній команді!»
Тренер Наталія Шалімова також має найпозитивніші враження від тренінгу, на якому не було жодного неактивного учасника: чітко побудовані відповіді, цікаві дискусії та прохання про нові, ще інтенсивніші тренінги.
Нагадаємо, що основне завдання ГЕР – об’єднання представників академічної спільноти та стейкхолдерів (роботодавців і студентів) у відповідній галузі. Основною функцією ГЕР буде опрацювання акредитаційних справ та підготовка експертних висновків. Окрім цього, ГЕР будуть функціонувати як своєрідні «центри експертизи», які будуть надавати Національному агентству експертні поради з питань, що стосуються специфіки відповідної галузі.
Згідно з документами, що регулюють діяльність Галузевих експертних рад, кожна з 29 галузевих експертних рад формується у складі від 9 до 15 членів, з яких 1 особа має представляти студентів, а також від 1 до 2 осіб представлятимуть роботодавців.